W piątek, 13 sierpnia, w Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie odbyła się akcja BUKOWNO SIĘ SZCZEPI! W godzinach od 14.00 do 18.00 uruchomiono mobilny punkt szczepień, w którym zainteresowane osoby mogły zaszczepić się przeciw COVID-19 jednodawkową szczepionką firmy Johnson & Johnson, bez wcześniejszej rejestracji.

Dla uczestników odbyło się spotkanie z lekarzem, Panią Anną Księską , która w prosty, a zarazem pełen merytorycznych danych sposób przekazała najważniejsze informacje dotyczące istoty i prowadzonego procesu szczepienia.

Operatorem medycznym, który prowadził akcję szczepień, był MEDBUK Sp. z o.o. w Bukownie. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i mieszkańcy bardzo chętnie korzystali z możliwości zaszczepienia się.

O miłą atmosferę zadbał Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie, który przygotował wiele atrakcji dla uczestników akcji. Wystąpili artyści dobrze znani lokalnej publiczności: Zespół „ANIMATO”, Kapela Bukowiacy, wokaliści Studia Efendi Clue i MOK Bukowno. Nie zabrakło również propozycji dla dzieci, m.in. zabaw z chustą animacyjną, zabaw mega klockami, zabaw przy muzyce tanecznej oraz animacji przygotowanych przez pracowników MOK. Przebojem okazał się kącik plastyczny, a w szczególności miejsce do malowania farbkami na folii. Hitem było także malowanie twarzy.

Na zakończenie imprezy uczestnicy udali się do sali widowiskowej na seans filmowy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy :-)