Sekcja wokalna

Na zajęcia zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od czterech lat, przedszkolaki, uczniów szkoły podstawowej, licealistów, a także dorosłych w każdym wieku. Nigdy nie jest za późno, żeby się rozwijać i pielęgnować swoje hobby.

Zajęcia artystyczne w Sekcji Wokalnej pozytywnie wpływają na rozwój osobowości młodego człowieka. Pomagają mu przezwyciężać swoje bariery, pokonywać stres i tremę, uczą radzić sobie z ekspozycją społeczną i dają szansę do mierzenia się ze swoimi obawami i strachem i wyjścia z tej walki zwycięsko. Dzieci po kilku miesiącach nauki stają się odważniejsze i lepiej radzą sobie z emocjami w grupie rówieśników. Również dorośli, którzy uczestniczą w zajęciach wokalnych mają okazję do ukierunkowanej ekspresji swoich emocji i pochłaniającej pracy artystycznej, dzięki czemu odnajdują coś, co ich cieszy i jest doskonałym sposobem na relaks i oderwanie się od codziennych obowiązków.

Cennik zajęć u instruktorów.

Chcesz jeszcze o coś zapytać?

napisz na e-maila mok@mokbukowno.pl, a instruktor zajęć odpowie na Twoje pytania.

Plan zajęć

InstruktorAgnieszka Rosa, Marta Jałowiec, Aneta Dobra
Termin zajęćWtorek, czwartek
(terminy ustalamy indywidualnie)
Kategoria wiekowaDzieci, młodzież, dorośli
Koszt zajęćSzczegóły w opisie
Numer sali15, 16

Program zajęć

Na zajęcia zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od czterech lat, przedszkolaki, uczniów szkoły podstawowej, licealistów, a także dorosłych w każdym wieku. Nigdy nie jest za późno, żeby się rozwijać i pielęgnować swoje zainteresowania.

Zajęcia artystyczne w Sekcji Wokalnej pozytywnie wpływają na rozwój osobowości młodego człowieka. Pomagają mu przezwyciężać swoje bariery, pokonywać stres i tremę, uczą radzić sobie z ekspozycją społeczną i dają szansę do mierzenia się ze swoimi obawami i strachem oraz wyjścia z tej walki zwycięsko. Dzieci po kilku miesiącach nauki stają się odważniejsze i lepiej radzą sobie z emocjami w grupie rówieśników. Również dorośli, którzy uczestniczą w zajęciach wokalnych, mają okazję do ukierunkowanej ekspresji swoich emocji i pochłaniającej pracy artystycznej, dzięki czemu odnajdują coś, co ich cieszy i jest doskonałym sposobem na relaks i oderwanie się od codziennych obowiązków.

SZKOŁA MUSICALU

Szkoła Musicalu powstała w Bukownie w październiku 2021. Inspiracją do jej utworzenia były Obozy Artystyczne, które od kilkunastu lat organizowane są przez Studio Efendi Clue, a każdy z nich zakończony jest musicalem finałowym. To właśnie podczas obozów zrodził się pomysł, aby zająć się taką musicalową pracą stacjonarnie przez cały rok.

Patronat Artystyczny nad naszą Szkołą objęli: Edyta Krzemień – sopranistka, wokalistka i aktorka musicalowa oraz Piotr Wojdyło – aktor teatralny, konferansjer i prezenter telewizyjny.

Na zajęcia zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Cennik i terminy zajęć u instruktorów.

Osiągnięcia

Uczestnicy zajęć mają wiele okazji do występów podczas organizowanych w Miejskim Ośrodku Kultury imprez. Przygotowujemy z nimi repertuar do konkursów i festiwali, w których biorą udział. Sekcja może pochwalić się bardzo wieloma osiągnięciami na poziomie międzynarodowym, ogólnopolskim, wojewódzkim, powiatowym i lokalnym.

W trakcie roku szkolnego i wakacji organizujemy również wydarzenia – swoje własne konkursy i festiwale, sesje w studiu nagrań, nagrania teledysków, warsztaty wokalne i aktorskie, obozy artystyczne, do których zapraszamy naszych uczestników.

Niektóre nasze projekty i ich efekty:

Teledyski grupowe:

Nagroda aktywności dla wokalistów:

Wokalny tydzień – warsztaty wakacyjne:

Warsztaty aktorskie:

Obozy artystyczne Efendi Clue:

Nagrania na naszym kanale: