W grudniu odbył się V Mikołajkowy Konkurs Piosenki, zorganizowany przez MOK Bukowno oraz Studio Wokalne Efendi Clue. W tym roku uczestnicy prezentowali w nim swoje kolędy i pastorałki oraz piosenki świąteczne w wersji video, przesyłając do nas nagrania. W konkursie wzięły udział 72 osoby w 5 kategoriach wiekowych. Cieszymy się, że mimo trudnych czasów, frekwencja dopisała i nie brakło kreatywności i ciekawych pomysłów na prezentacje 🙂

Wykonawców oceniała 11-osobowa komisja w składzie: Krystyna Cugowska, Monika Dubel, Karolina Krystyna Żuk, Beata Michalak-Górna, Janusz Cyzio, Aneta Ślusarczyk, Aleksandra Duda, Borys Stepanyan, Marta Tomsia, Karolina Sośnierz, Dagmara Buczyńska.

Komisja przyznawała każdemu z wykonawców punkty od 1 do 10 za dykcję, intonację, dobór repertuaru oraz ogólny wyraz artystyczny. Suma wszystkich punktów wyłoniła nam zwycięzców, którzy otrzymali: I, II, III miejsca oraz wyróżnienia specjalne i wyróżnienia. Wszystkim jeszcze raz gorąco gratulujemy! 🏆 Dziękujemy za wspólną zabawę i pracę włożoną w przygotowania do tego wydarzenia 🥰 Dziękujemy komisji za poświęcony czas! 

W linku publikujemy wyniki, pozdrawiając wszystkich wykonawców 🙂 🏆🏆🏆