Z przyjemnością informujemy, że instruktor Miejskiego Ośrodka Kultury w Bukownie Aleksandra Goc została nominowana do tytułu OSOBOWOŚĆ ROKU 2020 w kategorii: KULTURA w plebiscycie “Gazety Krakowskiej” i “Dziennika Polskiego”.

Kapituła doceniła wkład w życie kulturalne lokalnej społeczności i regionu, przyznając nominację w szczególności za organizację ciekawych inicjatyw dla mieszkańców w ramach Miejskiego Ośrodka Kultury, m.in. Cyklu “MOK-owskie kadry”.

Serdecznie gratulujemy Oli i trzymamy kciuki! :-)

Żeby zagłosować na Aleksandrę Goc, należy wysłać SMS-a o treści: KRK.144 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT ). Głos można także oddać tzw. klikiem.

Szczegóły w linku.

Ważne: Głosowanie w plebiscycie jest prowadzone w pięciu kategoriach: Kultura, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna i Nauka. Głosowanie w miastach i powiatach w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się w środę, 14 kwietnia, i będzie trwało do środy, 26 maja 2021 roku, do godziny 21:30. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału, który rozpocznie się w poniedziałek, 31 maja, i potrwa do środy, 9 czerwca. Tego samego dnia zakończy się także głosowanie w wojewódzkiej kategorii Nauka.

Szczegóły plebiscytu tutaj.