Sekcja wokalna

Na zajęcia zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od czterech lat, przedszkolaki, uczniów szkoły podstawowej, licealistów, a także dorosłych w każdym wieku. Nigdy nie jest za późno, żeby się rozwijać i pielęgnować swoje hobby.

Zajęcia artystyczne w Sekcji Wokalnej pozytywnie wpływają na rozwój osobowości młodego człowieka. Pomagają mu przezwyciężać swoje bariery, pokonywać stres i tremę, uczą radzić sobie z ekspozycją społeczną i dają szansę do mierzenia się ze swoimi obawami i strachem i wyjścia z tej walki zwycięsko. Dzieci po kilku miesiącach nauki stają się odważniejsze i lepiej radzą sobie z emocjami w grupie rówieśników. Również dorośli, którzy uczestniczą w zajęciach wokalnych mają okazję do ukierunkowanej ekspresji swoich emocji i pochłaniającej pracy artystycznej, dzięki czemu odnajdują coś, co ich cieszy i jest doskonałym sposobem na relaks i oderwanie się od codziennych obowiązków.

Chcesz jeszcze o coś zapytać?

napisz na e-maila a instruktor zajęć na nie odpowie.

Plan zajęć

InstruktorAgnieszka Rosa, Marta Jałowiec, Borys Stepanyan, Aleksandra Duda
Termin zajęćPoniedziałek, wtorek, środa
(terminy ustalamy indywidualnie)
Kategoria wiekowaDzieci i młodzież
Koszt zajęćSzczegóły w opisie
Numer sali15

Szczegółowy cennik

ZAJĘCIA WOKALNO-SCENICZNE 2h w tygodniu:– 1h wokalne (przygotowujemy piosenki indywidualne – na takich zajęciach są 3-4 osoby)

– 1h zespoły/warsztaty sceniczne i ruchowe (przygotowujemy piosenki zespołowe i prowadzimy warsztaty – na takich zajęciach jest kilkanaście osób)

Cena to 900 zł za cały rok (450 zł za semestr lub 190 zł w pięciu ratach)

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE 45 min w tygodniu + 1h opcjonalnie:– zajęcia, na których jest jeden uczestnik; lekcje śpiewu/emisji głosu są dopasowane do niego; przygotowujemy wyłącznie indywidualny charakter i pracujemy nad indywidualnymi problemami wokalnymi

CENA to 50 zł za lekcję; 1650 zł za rok (830 zł w dwóch ratach; 340 zł w pięciu ratach).

Uczestnicy indywidualnych zajęć wokalnych mogą dodatkowo uczestniczyć w zajęciach scenicznych zespołowych we wtorki o godz. 16.00.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE 30 min w tygodniu + 1h opcjonalnie:– zajęcia, na których jest jeden uczestnik; lekcje śpiewu/emisji głosu są dopasowane do niego; przygotowujemy wyłącznie indywidualny charakter i pracujemy nad indywidualnymi problemami wokalnymi

Cena to 35 zł za lekcję; 1155 zł za rok (580 zł za semestr; 240 zł w pięciu ratach).

Uczestnicy indywidualnych zajęć wokalnych mogą dodatkowo uczestniczyć w zajęciach scenicznych zespołowych we wtorki o godz. 16.00.

ZESPOŁY WOKALNE 1h w tygodniu – wtorek godz. 16.00Zespoły/warsztaty sceniczne i ruchowe /przygotowujemy piosenki zespołowe, zajmujemy się ruchem scenicznym i obyciem na scenie

CENA to 300 zł za rok (150 zł w dwóch ratach; 65 zł w pięciu ratach).

ZAJĘCIA WOKALNE dla przedszkolaków 1h w tygodniu:– zajęcia, na których są 3-4 osoby; przygotowujemy tylko indywidualny repertuar

Cena to 600 zł za cały rok (300 zł za semestr lub 130 zł w pięciu ratach).

Program zajęć

Na zajęcia zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od czterech lat, przedszkolaki, uczniów szkoły podstawowej, licealistów, a także dorosłych w każdym wieku. Nigdy nie jest za późno, żeby się rozwijać i pielęgnować swoje zainteresowania.

Zajęcia artystyczne w Sekcji Wokalnej pozytywnie wpływają na rozwój osobowości młodego człowieka. Pomagają mu przezwyciężać swoje bariery, pokonywać stres i tremę, uczą radzić sobie z ekspozycją społeczną i dają szansę do mierzenia się ze swoimi obawami i strachem oraz wyjścia z tej walki zwycięsko. Dzieci po kilku miesiącach nauki stają się odważniejsze i lepiej radzą sobie z emocjami w grupie rówieśników. Również dorośli, którzy uczestniczą w zajęciach wokalnych, mają okazję do ukierunkowanej ekspresji swoich emocji i pochłaniającej pracy artystycznej, dzięki czemu odnajdują coś, co ich cieszy i jest doskonałym sposobem na relaks i oderwanie się od codziennych obowiązków.

Osiągnięcia

Uczestnicy zajęć mają wiele okazji do występów podczas organizowanych w Miejskim Ośrodku Kultury imprez. Przygotowujemy z nimi repertuar do konkursów i festiwali, w których biorą udział. Sekcja może pochwalić się bardzo wieloma osiągnięciami na poziomie międzynarodowym, ogólnopolskim, wojewódzkim, powiatowym i lokalnym.