14 stycznia w sali widowiskowej MOK odbył się koncert kolęd wykonaniu wokalistów i zespołów z Sekcji Wokalnej MOK Bukowno, wokalistów Studia Efendi Clue oraz sekcji Rytmika i Śpiewanki :-)

Wystąpili również: zespół Nic Ponad To, Schola Świętego Andrzeja Boboli oraz Mikołaj Ćwik ze Studia Muzyki Rozrywkowej i Filmowej Janusza Cyzio.

Dziękujemy bardzo za obecność wspaniałej i bardzo licznej widowni oraz za wspólne śpiewanie i dużo dobrych emocji, które od Was dostaliśmy!

Podczas koncertu wręczono nagrody uczestnikom VIII Mikołajkowego Konkurs Piosenki, który odbył się w MOK 1 grudnia. Śmiało możemy już uznać ten konkurs za ogólnopolski – bo udział w nim wzięli wokaliści nawet ze Szczecina! Tym razem przed komisją zaprezentowało się 92 wykonawców, a oceniało ich jury w składzie: Paulina Świątek, Natalia Balik, Mikołaj Koza – wokaliści, absolwenci i studenci Akademii Muzycznej na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej, pedagodzy wokalni.

14 stycznia nasi laureaci odebrali swoje nagrody z rąk burmistrza Mirosława Gajdziszewskiego oraz dyrektor MOK Anety Nielaby.

Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych w konkursie!

Fot. Studio Efendi Clue