W sobotnie popołudnie, 30 kwietnia, miłośnicy koncertów “Elżbieta Konopczak i jej goście” mieli powód do zadowolenia. Po dłuższej przerwie mogliśmy znowu zobaczyć wspaniałe występy artystów.

Jak zawsze podczas koncertów ze wspomnianego cyklu, mogliśmy posłuchać arii operowych, operetkowych, musicalowych i pieśni. Z wielką przyjemnością wysłuchaliśmy także utworów zagranych na skrzypcach i akordeonie.

Zgodnie z tytułem całego koncertu – „Od małego do dużego” – na scenie pojawił się także 6-letni Jaś, który w mgnieniu oka skradł serca publiczności :-)

Wszystko to dzięki pani Elżbiecie Konopczak, która jest już z nami od wielu, wielu lat. Dzięki jej pomysłom i zaangażowaniu mieszkańcy naszego miasta oraz okolic mają możliwość zetknięcia się ze sztuką wysoką, i bardzo chętnie to czynią.

Podkreślmy, że na koncert przyjechała do nas publiczność z wielu miast, m.in. z Olkusza, Bolesławia, Jaworzna, Libiąża, Katowic, Krakowa, a nawet goście z Ukrainy.

W koncercie „Elżbieta Konopczak i jej goście” pt. „Od małego do dużego” wystąpili: Jasiu, Anna Balawander, Julia Balon, Gabriela Popielak, Monika Kosiba, Jakub Brzegowy, Maciej Cetnarski, Mateusz Piaskowy, Bartosz Sioła, Zbigniew Żdżarski. Artystom akompaniowała Elżbieta Konopczak.

Koncert poprowadziła Urszula Kalecińska-Kucik.

Serdecznie dziękujemy za wspaniały wieczór. Czekamy na kolejny!