W niedzielę, 26 maja, w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się recital Martyny Główki, zatytułowany „Music for You”.
Martyna to młoda wokalistka pochodząca z Olkusza, od najmłodszych lat związana ze Studiem Efendi Clue i Miejskim Ośrodkiem Kultury w Bukownie. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt nagród, setki występów na przeróżnych scenach i spore jak na swój wiek doświadczenie sceniczne.

Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć m.in. „Szybę” z musicalu Metro, „Dłoń” z repertuaru Natalii Kukulskiej, „Lubię wracać” Zbigniewa Wodeckiego (w duecie z Katarzyną Adamczyk-Drożyńską), „Dziesięć przykazań” Bajmu (duet z Maksem Kaszubą), „Trwaj, chwilo” Elżbiety Adamiak (duet z Magdaleną Urbańską), czy „Byłam różą” Kayah.

Zgromadzona na sali widowiskowej publiczność obejrzała także prezentację przedstawiającą rozwijającą się karierę Martyny od czasu rozpoczęcia przez nią nauki śpiewu. Stare zdjęcia i filmiki z dzieciństwa były świetnym uzupełnieniem tego muzycznego wydarzenia.
Dodajmy, że był to pierwszy recital wokalistki.
Gratulujemy, Martyno!