W środę, 22 marca, w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się wernisaż wystawy rękodzieła Małgorzaty Szkop. Pani Małgosia pochodzi z Beskidu Sądeckiego, urodziła się w Krynicy Zdroju. Jest emerytowanym nauczycielem wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Wolny czas najchętniej spędza na aktywności ruchowej: zumba, nordic walking, aqua aerobic, jazda na rowerze i pływanie to jej ulubione zajęcia. Sporą część czasu zajmuje jej aktywność artystyczna – decupage, dzierganie serwet na drutach. Ponadto pani Małgosia jest członkiem zespołu wokalnego ,,Spod Buczyny”, studentem UO oraz uczestnikiem sekcji Decoupage w Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie.

Na wystawie można było zobaczyć serwety, mandale, łapacze snów i pisanki wydziergane na drutach. Wernisaż umiliła nam muzycznie Magdalena Szreniawa.