“Okienko na historię” (cz. 1)

Zapraszamy do oglądania nowego cyklu spotkań przygotowanego przez Miejski Ośrodek Kultury. Cykl ten nosi tytuł „Okienko na historię”. Będziemy w nim przypominać historię naszego miasta, opowiadać o tradycji, o eksponatach znajdujących się w Muzealnej Sali Regionalnej MOK, czytać wiersze poetów pochodzących z Bukowna i nie tylko :-)

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi rozpoczynamy nasze spotkania od “Tradycji i zwyczajów wielkanocnych”.

Okienko na historię1

Zapraszamy na cykl spotkań "Okienko na historię".Mamy nadzieję, że cykl zachęci Państwa do odwiedzenia naszej Muzealnej Sali Regionalnej. 🙂W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi rozpoczynamy nasze spotkania od "Tradycji i zwyczajów Wielkanocnych" . 🐣🐤🧺🐥Edit: Lepsza wersja dzwiękowa

Opublikowany przez Muzealna Sala Regionalna Bukowno Czwartek, 9 kwietnia 2020