W środę, 20 marca, odbyło się w MOK otwarcie kolejnej wystawy. Tym razem kameralnie i kobieco w Galerii Twórców swoją twórczością podzieliła się bukowianka Edyta Wójcik-Kocot. Autorka tworzy z filcu, a właściwie z wełny czesankowej. Otwarcie muzycznie uświetnił występ młodej wokalistki MOK Emilii Rzońcy.

“Edith to artystka o wielu twarzach” –  jak trafnie określiła ją przyjaciółka. Prace Edyty są labiryntem barw, kolażem rozmaitych powierzchni i faktur. Każda niepodobna do drugiej – niepowtarzalna. Wykonane z artystycznym zacięciem szale to nie tylko ciepły dodatek do stroju, to oryginalna i niebanalna ozdoba kobiecej garderoby.

Większość prac można zakupić, a są wśród nich: broszki, wisiory, szale, torebki, a nawet spódnice i sukienki. Zapraszamy serdecznie do sali nr 16. Wystawa potrwa jeszcze przez miesiąc.