Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy rękodzieła Małgorzaty Szkop.

Wernisaż odbędzie się 22 marca o godz. 17.00 w MOK Bukowno, sala wystawowa (I piętro) :-)

Wstęp wolny!

Małgorzata Szkop – pochodzi z Beskidu Sądeckiego, urodziła się w Krynicy Zdroju. Od tego roku emerytowany nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Czas wolny najchętniej spędza na aktywności ruchowej ,tj. zumba, nordic walking, aqua aerobic, jazda na rowerze, pływanie. Sporą część czasu zajmuje jej aktywność artystyczna – decupage, dzierganie serwet na drutach. Uwielbia scrable, rozwiązywanie krzyżówek, filmy romantyczne, spektakle teatralne i kabaretowe oraz muzykę i taniec. Lubi spędzać czas w plenerze. Chętnie poznaje ciekawych ludzi i nowe zakątki Polski. Jej motto życiowe to: ,,Jeśli nie spróbujesz, nigdy się nie dowiesz, czy było warto…” Jest członkiem zespołu wokalnego ,,Spod Buczyny”, studentem Uniwersytetu Otwartego oraz uczestniczką Sekcji Decoupage w Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie.

Na wystawie będzie można zobaczyć serwety, mandale, łapacze snów i pisanki wydziergane na pięciu drutach.